Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Терміни початку канікул школи визначатимуть самостійно, – МОН

Питання тривалості навчального року визначають педагогічні ради у кожному закладі освіти.

Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки про організоване завершення 2020/21 навчального року, пише “Освіта.ua”.

Зокрема, у Міністерстві освіти зазначають, що відповідно до законодавства освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, який закінчується не пізніше 1 липня.

“При цьому структура та тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом”, – наголосили у Міністерстві освіти.

Читайте також: Оцінювати учнів наприкінці навчального року зможуть дистанційно, – МОН

У відомстві додали, що відповідні рішення мають ухвалюватись з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо.

“У межах академічної автономії питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників”, – повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Нагадаємо, освітній омбудсмен Сергій Горбачов раніше повідомляв, чи можуть продовжити навчальний рік.

Система Orphus