Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тергромадам Полтавщини продовжили попередній збір заявок на Інтернет-субвенцію до 9 квітня

7 квітня заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко провів онлайн-нараду з представниками територіальних громад області щодо активізації подання заявок на отримання Інтернет-субвенції.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОДА.

Міністерством цифрової  трансформації України був оголошений попередній збір заявок від територіальних громад  до  31 березня 2021 року. Наразі Мінцифри прийняло рішення про продовження терміну до 9 квітня 2021 року.

«Субвенцію спрямують на підключення широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості закладів соціальної інфраструктури – освіти, медицини, культури, пожежних частин, центрів надання адміністративних послуг та адміністративних будівель органів місцевого самоврядування, – зазначив Ігор Панченко. – На основі поданих заявок сформують перелік населених пунктів, узагальнять кількість закладів соціальної інфраструктури й суми витрат для підключення їх до швидкісного Інтернету. Потім Кабінет Міністрів має затвердити  постанову, якою визначатимуться порядок й умови надання Інтернет-субвенції. Після цього впродовж 10 робочих днів голови територіальних громад мають офіційно подати до Мінцифри заявки на отримання фінансування. Наступний крок – розподіл коштів між громадами, затверджений розпорядженням Уряду. Громади проводитимуть закупівлі послуг підключення до швидкісного Інтернету й звітуватимуть про використання цих коштів».

У бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового Інтернету в межах бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

Мінцифри вже опублікувало проєкт відповідної постанови КМУ. Ознайомитися з ним можна за посиланням: https://bit.ly/3cYNRIc

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus