Ви тут:

Світовий ринок смартфонів повернувся до зростання

Глобальні продажі смартфонів, згідно з прогнозом TrendForce, в 2021 році складуть близько 1,36 млрд штук. Huawei з великою часткою ймовірності увійде до сімки лідерів.

В інтернет-магазині  можна підібрати чохли для смартфонів багатьох виробників, в тому числі чохол на Huawei P Smart Plus.

Відновлення ринку смартфонів

Світовий ринок смартфонів в новому 2021 році очікує поступове відновлення і навіть деяке зростання, з огляду на звикання користувачів до умов, в яких опинився світ внаслідок COVID-19, відзначається в свіжому прогнозі аналітиків TrendForce.

У 2021 році в компанії очікують зростання глобальних продажів до 1,36 млрд смартфонів. Це на 9% перевищить обсяги 2020 року, які попередньо оцінюються аналітиками в 1,25 млрд, що, в свою чергу, на 11% менше, ніж було продано в рекордному 2019 році.

Серед ключових тенденцій року, що наступив аналітики TrendForce відзначають продовження зростання попиту на нові смартфони 5G на заміну застарілим пристроям та збільшення попиту на ринках, що розвиваються.

Список лідерів

Нинішню сімку лідерів світового ринку смартфонів, згідно з прогнозом, не покине ніхто, однак значно зміниться ранжування за брендами.

Топ-7 лідерів 2021 року розташується в наступній послідовності:

  1. Samsung;
  2. Apple;
  3. Xiaomi;
  4. OPPO;
  5. Vivo;
  6. Transsion;
  7. Huawei.

Разом ці сім компаній контролюватимуть в 2021 році понад 80% світового ринку смартфонів.

Аналітики TrendForce вважають корисним і своєчасним офіційне відділення Honor від Huawei, яке забезпечить виживання бренду як незалежного виробника смартфонів, проте поки не впевнені в тому, чи зможе «новий» Honor переключити на себе увагу споживачів без колишньої підтримки Huawei.

Тенденції на ринку смартфонів

Пандемія COVID-19 залишиться ключовим фактором невизначеності на ринку смартфонів, оскільки вона ще тривалий час матиме значний вплив на світову економіку, відзначають в TrendForce.

Серед інших чинників, що сприяють в 2021 році невизначеності на даному ринку, аналітики також відзначають такі, як:

  • можлива геополітична нестабільність;
  • потенційний дефіцит сучасних виробничих потужностей на підприємствах, що виробляють напівпровідники.

Епоха 5G

Сукупний обсяг поставок смартфонів 5G за підсумками 2020 року в TrendForce оцінюють в 240 млн штук, що відповідає глобальному рівню проникнення біля 19%. Окремо наголошується, що на цьому ринку провідну роль займають китайські бренди з часткою майже 60%.

Позитивний вплив на розвиток ринку смартфонів справить зростання рівня проникнення мереж 5G, а також розширення асортименту мобільних процесорів 5G початкового і середнього рівня. У У TrendForce частку глобальних продажів смартфонів 5G за підсумками 2021 року прогнозують на рівні біля 37% — до приблизно 500 млн смартфонів на рік.

 

Система Orphus