Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Скандальний телеведучий назвав причини яскравої гри Кулача у «Ворсклі»

Віктор Леоненко вважає, що Владислав Кулач знайшов свою команду.

Чи не найголовнішою подією матчу «Ворскла» – «Зоря» (4:2), який пройшов минулого тижня у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського, став хет-трик Владислава Кулача. Нападник «зелено-білих» з 13-а голами очолив бомбардирську гонку УПЛ.

«Кулач знайшов свою команду, Максимов йому багато дав і розповів. Те, що він багато забиває, говорить про те, що це найкращий його сезон. Дай Боже, щоб не останній. Тут і провал Зорі, і ще два пенальті могли дати у ворота Ворскли. Що порадувало в Зорі: команда програвала 0:4 і все одно продовжувала грати в футбол. Дали б два пенальті – було б 4:4. А Ворскла, судячи з цієї гри, просто більше хотіла», – висловився Віктор Леоненко під час «Великого футболу».

Леоненко – Вихованець спортивної школи команди «Геолог» з рідної Тюмені. У цій же команді 1988 року розпочав виступи у чемпіонаті СРСР. 1991 року перейшов до московського «Динамо», а вже за рік — до «Динамо» (Київ). У київському «Динамо» грав протягом 6 сезонів, відзначився 79 голами (62 з них — у чемпіонатах України), входить до десятки найкращих бомбардирів в історії клубу. «Прославився» також свавільним характером, неодноразовими порушеннями спортивного режиму та напруженими стосунками з Йожефом Сабо.

З появою в основній команді «Динамо» молодого Андрія Шевченка почав утрачати місце в основі і в 1998 році перейшов до іншого київського клубу — ЦСКА, в якому постійно виходив на поле лише протягом першої половини сезону 1998-99. Кар’єру гравця завершив в ужгородському «Закарпатті», за яке відіграв другу половину сезону 2000—2001 та першу половину сезону 2001—2002.

Система Orphus