Ви тут:
Спорт Суспільство 

Скандал в українському хокеї: Федерації позбавила права УХЛ проводити чемпіонат

Керівництво хокейної ліги почало прийом заявок, але у федерації називають цей процес недійсним.

Про це повідомляє пресслужба ФХУ.

26 квітня УХЛ оголосила про початок прийом заявок на виступ у чемпіонаті України сезону 2021/22.

Відповідні заявки керівництво хокейної ліги отримало від семи клубів – “Білого Барсу”, МХК “Динамо”, “Дніпра”, “Донбасу”, “Краматорська”, “Крижаних Вовків” та “Маріуполя”Термін заявки на наступний розіграш УХЛ триватиме до 31 липня. Однак у той же день федерація хокею України повідомила: українська хокейна ліга не має права проводити чемпіонат.

Як повідомляє Суспільне, У федерації хокею України наголосили на тому, що повідомили про відповідне рішення УХЛ ще 7 квітня. На той момент чемпіонат України з хокею ще не було закінчено: тривали стадії плей-оф.

У зверненні ФХУ зазначається, що рішення набрало чинності відразу після закінчення фінальної серії між “Донбасом” та “Соколом” (4:0). Таким чином, УХЛ більше не є співорганізатором змагань.

“26 квітня 2021 року ТОВ “УХЛ” на сайті uhl.ua оголосило про прийом заявок від клубів на участь у чемпіонаті України у сезоні 2021/22 з хокею із шайбою. Але після закінчення фінальної серії між “Соколом” та “Донбасом ТОВ “УХЛ” більше не є співорганізатором чемпіонату України. Про що ТОВ “УХЛ” офіціально повідомили 7 квітня 2021-го в листі від федерації хокею України. Відповідно, приймати заявки ТОВ “УХЛ” на наступний сезон національної першості не може”.

Водночас ФХУ наголосила, що готова до нової співпраці із УХЛ з приводу проведення чемпіонату України. Однак відповіді від керівництва української хокейної ліги не отримала.
Водночас у федерації раніше зазначали, що готові проводити чемпіонат України самостійно. Президент ФХУ Георгій Зубко розповідав, що через “світоглядні розбіжності” з УХЛ організація готова взяти на себе цю функцію.

Система Orphus