Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Школа на Полтавщині виграла технологічні подарунки від проєкту “Прокачай школу”

У 2021 році стартував проєкт “Прокачай школа”, що надає можливість українським закладам освіти отримати технологічні подарунки на суму 30 тисяч гривень.

Засновниками проєкту є ГС “Освіторія” та телекомунікаційна компанія Deltahost. У квітні виграти новітню техніку пощастило Кобеляцькій школі I-II ступенів №3 Кобеляцької районної ради Полтавської області.

Школа з Полтавщини була обрана серед сотень анкет, які постійно надходять до проєкту від закладів освіти зі всіх куточків України.

“Прокачай школу” – це програма з технологізації українських шкіл і разом з Deltahost ми обираємо школу-переможця, яка щомісяця отримує технологічні подарунки. Наразі ми маємо понад 2 тисячі заявок від шкіл зі всієї України”, – розповідає операційний директор ГС “Освіторія” Анна Сидорук.

Директор закладу Таїсія Масич розповідає, що у школі навчається 155 учнів і 6 учнів з особливими освітніми потребами. В анкеті керівник зазначив, що у закладі освіти є комп’ютерний клас з 5+1 комп’ютерами, але діти з особливими освітніми потребами не мають доступу до техніки через щільний графік роботи кабінету. А мобільних технічних засобів, таких як ноутбук чи проєктор, у школі немає, що унеможливлює введення інтерактивного методу навчання для дітей з ОПП.

Засновники та партнери проєкту особисто приїхали у Кобеляки з Києва та подарували закладу два новеньких ноутбуки та проєктор.

“Сьогодні у нашої школи дійсно радісний день. Ми дуже задоволені тим, що наша участь у конкурсі увінчалася перемогою. Сподіваємося, що це обладнання допоможе нашим учням стати успішними, як у навчанні, так і в подальшому житті”, – радіє директор Кобеляцької школи №3 Таїсія Масич.

Про поїздку в Полтавщину було знято відео.

У квітні до проєкту приєдналися нові партнери – освітня компанія “HUMAN”, які щомісяця співфінансуватимуть одну зі шкіл, що заповнила Анкету на участь в ініціативі. Тож, педагогічний склад Кобеляцької школи I-II ступенів №3 отримали також сертифікат на безкоштовне впровадження преміум-версії освітньої системи HUMAN, що забезпечує електронний документообіг в закладі.

Засновники та партнери ініціативи закликають українські компанії також долучатися до фінансування шкіл заради покращення поточної ситуації.

“Ми сподіваємося, що наша участь у цьому проєкті покаже, що бізнес в нашій індустрії може та хоче бути соціально-відповідальним”, – коментує менеджер із зв’язків з громадськістю компанії HUMAN Вікторія Савенець.

Система Orphus