Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Щороку у кременчуцькій “Лікарні відновного лікування” проходять курс реабілітації понад 550 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

У Кременчуці проживає 2263 особи з числа ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих осіб. З метою надання їм необхідної медичної допомоги та реабілітації на базі КНМП «Лікарня відновного лікування» (водолікарня) було створене і успішно функціонує спеціалізоване терапевтичне відділення для реабілітації учасників ліквідації на ЧАЕС на 30 ліжок, яке фінансується за рахунок міського бюджету.

Про це інформує сайт Кременчуцької міськради.

Щороку його фінансування збільшується, так у 2020 році воно складало 266 тис. грн, у 2021 – 400 тис. грн. Ліквідатори, які проходять тут лікування та реабілітацію, повністю забезпечені медикаментозними засобами за бюджетні кошти. У 2017 після капітального ремонту, вартість якого понад 1,5 млн грн., відкрите сучасне фізіотерапевтичне відділення. У 2020 році капітально відремонтовано кабінет гідропатії та встановлено в ньому сучасне обладнання.

Для ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих осіб у відділенні доступно понад 20 видів фізіотерапевтичного лікування: цілющі ванни ( більше 10 видів), лікувальна фізкультура, масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальний басейн, мінеральні води, тощо. Чорнобильці мають змогу відвідувати лікувальний басейн, спелеокамеру, оснащений сучасними тренажерами кабінет ЛФК.

Система Orphus