Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сформовані команди призовників з Полтавщини відправлятимуть безпосередньо до військових частин

Обласний збірний пункт Полтавського територіального центру комплектування та соціальної підтримки прийняв перших цьогорічних призовників.

Про це інформує АрміяInform.

“Головною особливістю цього весняного призову є те, що сформовані команди відправлятимуть безпосередньо до військових частин, – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного ТЦК і СП з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай. – Слід також відзначити збільшення на 20 відсотків,  у порівнянні з минулим роком, юнаків віком 18-19 років, які могли отримати відстрочку від призова до досягнення 20-річчя, але висловили бажання служити у війську”.

Із міських та районних ТЦК і СП молодь прибуває вже з ПЛР-тестами. Медичний персонал обласного збірного пункту водночас проводить температурний скринінг та прискіпливий контрольний медогляд призовників. І вже після цього здійснюється визначений перелік організаційних заходів з відправки молодого поповнення до війська.

За результатами опитувань, і представники військових частин, і самі майбутні строковики  переважно висловлюють схвальне ставлення до нового формату – «збірний пункт – військова частина».

“По-перше, за таких умов призовник швидше адаптується до умов служби в конкретній військовій частині, – поділився думками представник механізованої бригади військовослужбовець Олег. – Крім того, командир має можливість безпосередньо на місці вивчити схильності кожного юнака до оволодіння тією чи іншою військовою спеціальністю для подальшої його підготовки у профільному навчальному центрі. А це водночас  позитивно вплине і на формування кадрового резерву, і на економію державних коштів”.

До слова, серед молоді Полтавщини найбільш популярні такі військові спеціальності, як механік-водій, сапер, зв’язківець, авторемонтник, кінолог та мінометник. Найбільшу перевагу юнаки надають службі в механізованих бригадах та частинах зв’язку. У пріоритеті також служба в ДШВ, Національній гвардії та Повітряних силах.  

“Загалом Полтавщина планує направити до армійських лав понад 500 призовників”, – йдеться у повідомленні.

Володимир Лазарєв

Фото автора

Система Orphus