Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

СБУ викрила оборудку з передачі комерсантам транспорту комунального підприємства Полтавської міськради

Служба безпеки України викрила посадовців комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міськради на незаконній передачі майна. Оборудка завдала збитків установі у розмірі понад 500 тис грн.

За попередніми даними слідства, учасники схеми передали харківським комерційним структурам у користування 18 одиниць техніки комунальників без оформлення відповідних документів і сплати встановлених платежів.

Також правопорушники сформували фіктивну кредиторську заборгованість комунального підприємства у понад 8 млн. грн через схему «ремонту» транспорту третіх осіб.

Наразі повідомлено про підозру колишньому керівнику комунального підприємства та одному з директорів групи комерційних структур.

У межах досудового розслідування перевіряється причетність інших осіб, у тому числі посадовців, до протиправної діяльності.

Досудове розслідування проводиться слідчими Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Система Orphus