Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство Україна 

СБУ перекрила канал контрабанди незареєстрованих препаратів (Відео)

Служба безпеки України викрила ділків, які контрабандою ввозили медичні препарати невідомого походження та якості. Серед ліків – засоби, рекомендовані під час згортання крові при COVID-19.

Про це інформує пресцентр СБ України.

Продукцію в Україну доставляли літаками з однієї з країн Південно-Східної Азії. Ліки транспортували та зберігали без дотримання температурних і санітарних вимог.

Згідно з попередніми висновками фахівців Держлікслужби, вилучені медичні препарати можуть нести потенційну загрозу життю та здоров’ю населення.

Оперативники СБУ встановили, що ділки також поставляли в Україну медичні препарати онкологічної та репродуктивної групи. Медичні препарати зловмисники реалізовували через інтернет-мережу і низку безліцензійних аптечних закладів.

Правоохоронці провели обшуки у Києві та області, вилучено:

– 4,2 тисячі упаковок, незареєстрованих в Україні медичних препаратів, на загальну суму майже 6,5 млн грн;

– 66,2 тисячі дол. США та 65 тисяч гривень готівкою;

– банківські картки, які використовувались для розрахунку за медичні препарати;

– комп’ютерну техніку та інші матеріали із доказами протиправної діяльності.

“Заходи проводились Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури за участі спеціалістів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus