Ви тут:
Суспільство 

Сайт НАТО став україномовним

7 квітня на сайті НАТО з’явилась українська версія поряд з англійською, французькою та російською.

Як повідомляє Еспресо, поки що українська версія сайту відображається лише на головній сторінці. При переході на новини Альянсу пропонується англійська версія. Така ж ситуація з російською версією сайту. Зазначимо, мовами організації Північноатлантичного договору є англійська та французька.

Організація Північноатлантичного договору, також Північноатлантичний альянс або НАТО ( англ. North Atlantic Treaty Organization — NATO, фр. L ’Organisation du Traité de l ’Atlantique Nord — OTAN) — міжнародна міжурядова організація, військово-політичний союз 30 держав Північної Америки і Європи, які прагнуть досягти мети Північноатлантичного договору, підписаного у Вашингтоні 4 квітня 1949.

У відповідності до статутних документів Альянсу, головна роль НАТО полягає у забезпеченні свободи і безпеки країн-членів з використанням політичних і військових засобів. НАТО дотримується спільних для Альянсу цінностей демократії, індивідуальної свободи, верховенства права та мирного розв’язання суперечок та підтримує ці цінності в усьому євроатлантичному регіоні. Засадничим принципом Альянсу є спільність поглядів між північноамериканськими та європейськими членами НАТО, що поділяють однакові цінності та інтереси і віддані справі збереження демократичних принципів, що робить нероздільною безпеку Європи і Північної Америки. Альянс стоїть на захисті своїх країн-членів від загрози агресії: головним військово-політичним принципом організації є система колективної безпеки, тобто спільних організованих дій всіх її членів у відповідь на напад ззовні.

Система Orphus