Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розвідка та прорив ППО: миргородські авіатори взяли участь у командно-штабних навчаннях

831 бригада тактичної авіації повітряного командування “Центр” взяла участь у двосторонньому командно-штабному навчанні.

За легендою навчань, були дві протиборчі сторони та заздалегідь визначений чіткий замисел навчань щодо проведення наступальних дій однією стороною та спроможності дати відсіч іншою. Рішення на бойові дії приймають особисто командири та штаби бригад. Посередники лише знають дії командира частини, при якій вони задіяні у навчанні, повідомили на сторінці 831 бригади тактичної авіації у фейсбуці.

“Оскільки навчання доволі складні, від командира, його штабу, керівного складу вимагається велика концентрація уваги та використання всіх знань для перемоги над противником, – зазначив заступник керівника навчання з авіації – старший посередник полковник Сергій Голубцов. – ДКШН відбулось у два етапи: теоретичний та практичний. Перший етап – приведення військової частини у відповідну ступінь бойової готовності, яка визначена легендою навчань та планування бойового застосування бригади. Другий – практичні дії авіації щодо ведення розвідки, прориву системи ППО та нанесення ударів по об’єктах противника. Керівником навчань та посередниками була оцінена безпосередня робота керівного складу бригади, командирів авіаційних ескадрилій, штабів щодо управління бойовими діями”.

За словами командира бригади тактичної авіації полковника Олега Паливоди, мета навчань досягнута.

Фото: фейсбук

 

 

Система Orphus