Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Рівень захворюваності на COVID-19 у Кременчуці продовжує підвищуватися

У Кременчуці продовжує зростати рівень захворюваності на COVID-19. Цього тижня у місті зареєстровано 443 нових випадків захворювання на корона вірусну хворобу, минулого тижня – 394.

З початку пандемії у місті захворіли на коронавірусну інфекцію 7725 осіб, 6303 з них одужали, 196, на жаль, померли. Наразі 1152 кременчужан лікуються від COVID-19 амбулаторно, 120 – у стаціонарах міських лікарень.

Про це повідомив сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа, йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

Цього тижня у Кременчуці виявили 125 нових випадків захворювання на пневмонію у дорослих та 1 – у дитини, всього амбулаторно з діагнозом пневмонія проходять лікування 331 особа.

У стаціонарних відділення міських лікарень з діагнозом пневмонія проходять лікування 234 пацієнти, 107 із них у важкому стані на кисневій терапії:

– у інфекційному шпиталі КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського» – 76 осіб;

– у інфекційному відділенні КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»» – 49 осіб;

– у Кременчуцькій центральній районній лікарні – 47 осіб;

– у лікарні «Правобережній» – 8 осіб;

– у лікарні «Придніпровській» – 23 особи;

– у інфекційному відділенні КНМП «Кременчуцька міська дитяча лікарня» – 31 дитина.

У Кременчуці продовжують проводити тестування на COVID-19. Щоденно проводиться близько 500 ПЛР та ІФА тестувань.

За словами головного медика міста на сьогодні Кременчук по 2 критеріям підпадає під показники «жовтої» зони, по 2 – до «помаранчевої», по 2 – до «червоної». У місті перевищено показник виявлення нових випадків інфікування, він має бути нижчим 20%, фактично у Кременчуці він складає 28,8. Перевищено і рівень госпіталізації, він має бути 60 на 100 тисяч населення, фактично – 75,7. Щоденно до лікувальних закладів міста госпіталізують на 10-15 хворих більше ніж попереднього дня. На даний час, за словами Максима Середи, потужностей міських лікарень та ліжок з киснем вистачає. Про те, ситуація щодо захворюваності на COVID-19 у місті, як і в області продовжує погіршуватися, тому необхідно суворо дотримуватися вимог карантину – безпечної дистанції, особистого захисту органів дихання, обов’язкової санітарної обробки рук, а також не відвідувати місця з великим скупченням людей.

фото ілюстративне

Система Orphus