Ви тут:
Відео Суспільство 

Реп-виконавиця alyona alyona випускає новий альбом GALAS

“GALAS” — це хайп по-українськи. В своїх треках Альона привертає увагу до складних питань — екології, голоду, бідності, пандемії, внутрішньої сили та гармонії, хейту та стереотипів про жіночу красу. 

В альбом входить 15 треків. Серед них — 11 фітів, записаних з топовими артистами з різних куточків світу: канадським хіп-хоп артистом Dax, палкою мексиканкою Yoss Bones, австралійською незалежною співачкою Sexton, музичним виконавцем з Аргентини ECKO, інді-зіркою з Ізраїлю Noga Erez, українським співаком MONATIK та іншими.

“Я дуже рада, що познайомилася з такою кількістю крутих музикантів і разом нам вдалося створити стільки композицій. Сподіваюся, українцям вони допоможуть розширити свою свідомість, відкрити щось нове, а для інших країн — відкрити Україну. Всі куплети я писала українською мовою. Хочу, щоб весь світ знав про український реп, знав, що він крутий, і що він качає”,— коментує альбом alyona alyona.

“GALAS” Альона записала на Балі ще рік тому — тоді ж мав відбутися його реліз. Однак через COVID-19 дата двічі переносилася. Зрештою було вирішено, що альбом буде випущений у той же день, коли відбувся реліз “Пушки” у 2018-му році — 8 квітня.

На підтримку альбому був відзнятий кліп на пісню “Я читаю реп”. Він присвячений всім українцям, які покинули рідні краї в пошуках кращого життя. Всім тим, хто зіткнувся з так званим «синдромом емігранта». У відеороботі Альона нагадує, що найтемніший час наступає завжди перед світанком.

Режисером кліпу виступив Сергій Чеботаренко, найбільш відомий завдяки спортивній драмі “Пульс”, що перемогла у двох номінаціях на американському кінофестивалі FLIC, та стрічці про Ігоря Сікорського “Містер Гелікоптер”

Примітка: Реліз альбому відбувається за підтримки легендарного лейблу Def Jam Recordings, до якого alyona alyona приєдналася у лютому 2020-го. Процес створення альбому був записаний у відеощоденник. У 7-ми епізодах розкривається, як були створені перші записи та демки, та як команда Альони чаклувала над музикою і текстами, щоб в результаті пісні залунали на весь світ. 

Система Orphus