Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Реп-виконавиця alyona alyona продасть трек GALAS у форматі NFT

Реп-виконавиця alyona alyona вирішила не стояти осторонь — в суботу, 24 квітня, стартує аукціон з продажу її треку GALAS в форматі NFT.

GALAS — це фіт з канадським репером Dax, трек з однойменного альбому Альони, реліз якого відбувся 8 квітня. Цей трек — рефлексія про хейт і хайп, з якими вона зіткнулася. GALAS став одним з найсильніших і популярних треків, представлених в альбомі виконавиці.

NFT фактично означає «невзаємозамінний токен». Ці токени — частина технології блокчейн, що «прив’язуються» до об’єкту цифрового мистецтва і підтверджують ексклюзивність права на його власність. При цьому NFT не можна скопіювати або видалити, тому новий власник токена стає єдиним офіційним власником цього контенту.

NFT може бути не просто сентиментальною покупкою, але й предметом колекціонування або фінансовим вкладенням.

Власник невзаємозамінного токена від alyona alyona отримає трек, ексклюзивну обкладинку до пісні, а також квиток, який дозволить йому і його +1 все життя безкоштовно відвідувати всі сольні концерти alyona alyona.

Аукціон триватиме 10 днів. Стартова ціна — 300 доларів.

NFT беруть штурмом світ цифрового мистецтва і колекціонування. The Weeknd, Eminem, Ілон Маск, Kings of Leon, 3LAU і засновник Twitter Джек Дорсі — всі вони вже «відкусили» ласий шматочок від продажу цифрових активів.

Система Orphus