Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Призовники з Полтавщини розпочали знайомство зі зброєю зі збірного пункту

У Полтавській області триває весняна призовна кампанія. Доки призовники чекають своїх відправок, керівництво Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запросило представників ГО “Вороскол” провести заняття з юнаками.

Про це повідомляє пресслужба Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

13 квітня, провели тренування з вогневої підготовки. Вивчали основи: будова автомату АК-74, способи прицілювання та ведення вогню, заходи безпеки під час поводження зі зброєю, тощо.

Молоді хлопці сприйняли пропозицію з ентузіазмом і висловили бажання займатися частіше, адже чимало з них вперше тримають в руках зброю. Попри поступове відновлення системи допризовної освіти в середніх навчальних закладах, далеко не всі можуть провести урок “Захист України” на належному рівні. Насамперед – через відсутність навчальної зброї.

“Подібні заняття проводяться на обласному збірному пункті не вперше і завжди призовники дуже вдячні своїм інструкторам, адже тепер вони мають більше шансів отримати гарні результати на своїх перших стрільбах”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавський ОТЦК та СП

Система Orphus