Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура повідомила про підозру начальнику одного з управлінь Горішньоплавнівської міськради

Начальнику одного з управлінь Горішньоплавнівської міської ради прокуратура повідомила про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненій у великих розмірах, і видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Полтавської обласної прокуратури.

Під час досудового розслідування встановлено, що за результатами проведення публічних закупівель між управлінням міської ради та ТОВ укладено договір на виконання послуг розроблення проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду.

Попри те, що вказаний проєкт не погоджено з Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, міськрайонним управлінням у Кременчуцькому районі та містах Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, Державному підприємстві “Кременчуцьке лісове господарство”, а також не отримав позитивного висновку державної землевпорядної експертизи, що було обов’язковою умовою приймання виконаних робіт, начальник управління підписав акт прийому-передачі наданих послуг, які фактично не надані. Унаслідок цього з державного бюджету товариству з обмеженою відповідальністю незаконно перераховано 345 тисяч гривень.

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Вирішується питання про відсторонення службової особи від займаної посади та обрання запобіжного заходу”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus