Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Проєкт “Крила”: на Полтавщині жінок мотивують до зайнятості і підприємницької діяльності

На Полтавщині реалізують проєкту “Крила” щодо зайнятості і мотивації до праці і підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості.

Як розповіли у Полтавському обласному центрі зайнятості, проєкт впроваджує організація Pact Ukraine спільно з благодійною організацією “Світло надії” БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» та залученням бізнес-партнера Агропромхолдингу Astarta-Kyiv за фінансової підтримки Уряду Канади.

Нещодавно експертки проєкту зустрічалися із керівниками громад, а саме: Миколою Скрильником, селищним головою Біликів та Олександром Троцьким, селищним головою Козельщини.

Передали техніку (ноутбук та принтер) для використання в громаді. Також предметно обговорили хід реалізації проєкту “Крила”, зокрема, можливі сфери зайнятості для жінок.

Проєкт КРИЛА пропонує:

– мотивацію та наснагу – як повірити в свої сили, як ставити цілі і рухатися у напрямку їхньої реалізації, де шукати підтримку в громаді, як отримати підтримку близьких;

– здобуття навичок із працевлаштування – де шукати роботу, як скласти резюме, як пройти співбесіду;

– навички з започаткування бізнесу – як зареєструвати бізнес, як вести фінансовий облік, як просувати товар чи послугу;

– підтримку для жінок-підприємниць – обладнання (на конкурсній основі) та менторський супровід;

– навчання комп’ютерній грамотності та IT-технологіям.

Кінцевий результат, на який зорієнтований Проєкт – покращене економічне становище жінок, особливо тих, які мешкають у сільських територіях, у тому числі найбільш вразливих та маргіналізованих груп в Україні, через допомогу із підвищенням мотивування та готовності для працевлаштування, знаходження найкращої пропозиції для себе на сучасному ринку праці, визначенням з ідеєю та розробкою бізнес-планів для самозайнятості та розвитку підприємництва.

Відбувся також захід в рамках проекту Крила для жінок, які перебувають на обліку в Кобеляцькій районній філї Полтавського обласного центру зайнятості.

Реалізація проєкту направлена на те, щоб сільські жінки та мешканки області з уразливих груп повірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок для трудової діяльності, перебували в дружньому розвиваючому середовищі, яке б сприяло зміцненню їхнього потенціалу, і зрештою були працевлаштовані або залучені до самозайнятості через підприємництво.

На Полтавщині проєкт працює в обласному центрі та чотирьох об’єднаних територіальних громадах: Козельщинській, Глобинській, Шишацькій та Білицькій. Тривалість дії – до березня 2025 року.

Система Orphus