Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Профільна комісія обласної ради розглянула стан ведення мисливських господарств Полтавщини

Загальні витрати мисливського господарства у 2020 році становили 31,7 млн грн, а надходження від ведення мисливського господарства 19 млн грн.

Про це повідомив т.в.о. начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Рогожинський на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яке відбулося 8 квітня під головуванням Євгена Корфа.

У роботі постійної комісії взяли участь депутати обласної ради Вячеслав Мінязев, Сергій Мазур, Яніна Аранчій, Олексій Бовдир, Сергій Жук, Дмитро Кравченко, Іван Москалик, Валерія Пантюх, Олександр Сухань, Володимир Ярошенко, Олексій Матюшенко, Іван Близнюк, Яніна Барибіна, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, обласних комунальних підприємств, повідомили у Полтавській обласній раді.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію тимчасово виконуючого обов’язки директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Андрія Вергелеса про стан виконання Програми фінансування комунальних установ природно-заповідного фонду Полтавської обласної ради на 2019 – 2023 роки. За словами Андрія Вергелеса, в рамках програми заплановано фінансування КУ ПЗФ РЛП «Диканський» та «Кременчуцькі плавні». Так, на забезпечення діяльності спеціальних адміністрацій парків передбачено 16 603,9 тис. грн. Ці кошти спрямовуються на виплату заробітної плати та нарахування. Придбання матеріалів, оплату послуг тощо. Зокрема за 2020 рік видатки на утримання парків склали 2 838,757 тис. грн.

Т.в.о. начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Рогожинський розповів про стан ведення мисливських господарств (підприємств) області усіх форм власності та перевірку їхньої діяльності в 2020 році. За його словами, площа наданих користування мисливських угідь в Полтавській області становить 2774, 9 тис. га, із них організаціям УТМР надано 1055,6 тис. (50,8%), підприємствам Держлісагентства – 147,9 тис. га (7,1%), користувачам іншої форми власності – 860,6 тис. га (41,5%).  Він наголосив, що за 2020 рік мисливською галуззю області проведено значну роботу із примноження та збереженню тваринного світу, інвестовано значні кошти на придбання та розселення тварин.

Також на засіданні комісія розглянула та підтримала проєкт рішення обласної ради “Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони, навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році”.

Фото: Полтавська облрада

Система Orphus