Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Працівники ТУ ДБР у Полтаві привітали з Великоднем вихованців Богодухівського дитячого будинку

Напередодні Великодня представники територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, завітали до Богодухівського дитячого будинку-інтернату, аби привітати його вихованців зі святом. Нині тут близько 130 дітей різного віку.

«Ми переконані, що підтримувати подібні заклади вкрай важливо. Адже це не лише соціальна та громадська відповідальність – у першу чергу такими акціями ми звертаємо увагу суспільства, що людська увага і турбота нині дуже потрібні. Для прикладу: вже кілька років наше управління співпрацює з Полтавським навчально-реабілітаційним центром. Сьогодні ж ми познайомилися із ще одним колективом. Вважаю, що це лише початок такої співпраці і більшість зустрічей ще попереду», — розповів заступник директора ТУ ДБР у м. Полтаві Анатолій Купрієнко.

З нагоди свята теруправління презентувало кожному вихованцю до великоднього столу паски, а спеціально для закладу — кисневий концентратор. «З огляду на ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції, вирішили придбати для дитячого будинку кисневий концентратор. Звісно, бажаємо як вихованцям, так і співробітникам закладу міцного здоров’я, однак така річ зайвою не буде», — сказав Анатолій Купрієнко.

 

Система Orphus