Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Послугами обласної служби зайнятості за перший квартал року скористалися 56,5 тисячі громадян

Протягом січня-березня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 56,5 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 39,6 тисячі людей мали статус зареєстрованого безробітного.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Полтавського обласного центру зайнятості.

Від 2,8 тисячі роботодавців надійшло 12,2 тисячі пропозицій роботи.

Роботу знайшли більше 6 тисяч людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 6,6 тисячі осіб, зокрема 6 тисяч зареєстрованих безробітних.

4 безробітних громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 33 безробітних, з яких 9 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 24 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання пройшли 2,8 тисячі безробітних

За сприяння обласної служби зайнятості у першому кварталі року організовані тимчасові і громадські роботи для 293 громадян.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 2,8 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2 тисячі людей навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 5 осіб старше 45 років отримали ваучер на навчання за спеціальністю «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

На обліку – близько 26 тисяч безробітних

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 25,9 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 23,1 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (22,7%), працівники сфери торгівлі та послуг (15,4%), представники найпростіших професій (14,4%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (11%).

Роботодавці пропонують 3,3 тисячі вакансій

Станом на 1 квітня 2021 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, становила 3,3 тисячі одиниць.

Крім того, у базі даних служби зайнятості є інформація про 0,8 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців зараз спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (39,7%), кваліфікованих робітників з інструментом (16,7%), представників найпростіших професій (10,5%), та професіоналів (8,4%).

 

Система Orphus Поделиться на fb