Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Попри зниження випадків COVID-19, рівень госпіталізацій залишається високим, – МОЗ

Впродовж останнього тижня Міністерство охорони здоров’я фіксує пікові навантаження на службу екстреної медичної допомоги у зв’язку з епідемією COVID-19 в Україні.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак під час брифінгу.

“Попри те, що за 11 квітня зафіксовано деке зниження підтверджених випадків коронавірусної хвороби, – а це 7 856 випадків, із них 335 дітей і 119 медичних працівників, – ми впродовж останнього тижня маємо пікові навантаження на службу екстреної медичної допомоги, у нас високий рівень госпіталізації. Якщо говорити про екстрену, то це в середньому практично щодоби в останній тиждень 17-19 тисяч виїздів бригад екстреної медичної допомоги. Ми маємо у деяких територіях зниження навантаження на екстренку: це, зокрема, Івано-Франківська і Закарпатська області. І показники захворюваності пр оце говорять, водночас, залишається високий рівень виїздів бригад екстреної медицини у Запорізькій, Одеській, Харківській областях”, – сказала Микичак.

Заступниця міністра зазначила, що за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зафіксована у Дніпропетровській, Харківській, Львівській областях, місті Київ та Київській області.

За словами Микичак, впродовж останньої доби “дещо стабілізувалася ситуація” з навантаженням на “екстренку” в Києві.

Нагадаємо, протягом доби в Україні виявили 7856 випадків COVID-19.

Система Orphus