Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Попередній збір заявок на Інтернет-субвенцію для громад продовжили до 20 квітня, – Ігор Панченко

Попередній збір заявок на Інтернет-субвенцію для територіальних громад продовжили до 20 квітня.

Про це під час апаратної наради 12 квітня повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко, інформує Полтавська ОДА.

За його словами, Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило відкритий онлайн дашборд, в якому відображається перелік громад та сіл, які подали попередню заявку (клопотання) для участі в державній програмі “Інтернет-субвенція”.

“За результатами аналізу можу сказати, що Полтавська область посідає 4 місце серед усіх областей. Наразі попередню заявку подали 32 територіальні громади на підключення 281 села та 933 закладів соціальної інфраструктури, – розповів Ігор Панченко. – Дуже важлива інформація для громад, які не подали заявки: Мінцифри продовжило термін їх прийому до 20 квітня. З 21 квітня буде проведено затвердження постанови Кабміну про порядок надання Інтернет-субвенції, тому представникам громад, які не подали заявку, а їх 28, важливо активізувати роботу в цьому напрямі”.

Ігор Панченко зазначив, що спеціально для громад, які не подавали заявки у зв’язку з тим, що не могли виявити населені пункти, в яких відсутнє оптоволокно, або визначитися з провайдерами, Мінцифрою було створено дашборд, де чітко визначено населені пункти і перелік закладів соціальної інфраструктури, які необхідно підключити до оптоволокна.

“Кожна територіальна громада має забезпечити своїх громадян швидкісним та якісним Інтернетом. Держава надає вам можливість на отримання субвенції. Всі територіальні громади, які не подали заявку, активізуйтеся в цьому напрямі та проведіть відповідну роботу”, – наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Система Orphus