Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 436 млн грн ПДВ до Держбюджету сплатили платники податків Полтавщини

На сьогодні платники податків регіону сплатили до Державного бюджету 436,6 млн грн податку на додану вартість, що на 145,5  млн грн більше надходжень за відповідний період 2020 року.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна.

На перше квітня 2021 року найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 121,2 млн грн. Від СГД- юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло 93,2 млн грн, Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 78,9млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 36,6 млн грн; Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 45,4 млн грн. Підприємства Карлівського, Машівського та Чутівського – 36,5 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 24,8 млн гривень.

“За січень – березень 2021 року 77 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 156,8 млн.гривень”, – зазначила заступник очільника Головного управління ДПС в області.

Система Orphus