Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці з початку року купили нових авто на 23 млн доларів, – RST

У першому кварталі поточного року у Полтаві та області придбали 800 нових автомобілів. Сума покупок становила 23 млн доларів США.

Лідером серед брендів у січні-березні був Renault. Майже 160 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Skoda, Kia, і Hyundai, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Renault Duster отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 9% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Toyota RAV4 і Kia Sportage.

Понад 80% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами склала 30% ринку, а середній обєм двигуна становив 1,9 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 55%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у першому кварталі, перевищила 28 тис. доларів.

Загалом, у першому кварталі поточного року українці придбали 21 000 нових автомобілів. Сума покупок становила 660 млн доларів США. Лідером серед брендів у січні-березні був Toyota, а серед моделей – Toyota RAV4. Найдорожчими автомобілями першого кварталу були RollsRoyce Cullinan і Wraith (кожна майже по 500 тис. доларів); один Aston Martin DB11 (270 тис. доларів) і два DBX (по 260 тис. доларів), три Bentley Flying Spur, три Continental GT і п’ять Bentayga (вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів).

Нагадаємо, впродовж 2020 року, в Полтаві та області реалізували 2 900 нових автомобілів на загальну суму понад 80 млн доларів. Тоді бестселером також був кросовер Renault Duster.

Система Orphus