Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський краєзнавчий музей у програмі “Велика реставрація”: оновлюватимуть вестибюль, залу урочистостей та унікальні розписи

Полтавський краєзнавчий музей – туристичний магніт області, історична будівля, де зібрано колосальний історичний фонд. Музей включений до програми “Велика реставрація”.

Планують оновити унікальні розписи, вестибюль, залу урочистостей, повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Насамперед планується реставрація вхідної групи, вестибюля та зали урочистостей, де проводять конференції та масштабні заходи на рівні області. У залі збереглися унікальні розписи, які утворюють неповторний архітектурний дизайн. Наразі цей живопис необхідно оновити. Також замінять інженерні мережі, частково утеплять покрівлю, виконають внутрішні оздоблювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.

Про віднесення музею до програми “Велика реставрація” раніше повідомляв Міністр культури та інформаційно політики України Олександр Ткаченко під час свого візиту до Полтави. 

Система Orphus