Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці розповіли про переваги електронної звітності

З огляду карантинних обмежень, які діють сьогодні безконтактний спосіб взаємодії платників податків та ДПС України є особливо актуальним.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області розповіли про переваги подання електронної звітності. До основних – можна віднести такі, як:

– економія робочого часу платників податків і коштів на придбання бланків звітних документів;

– економія часу на уникненні черг під час подання звітності;

– підтвердження доставки звітності;

– гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок;

– оновлення версій документів звітності;

– конфіденційність інформації;

– оперативність обробки отриманої інформації;

– звітність надіслана в електронному вигляді, не потребує дублювання на паперових носіях.

Для зручності платників податків ДПС України запроваджено сервіс «Електронний кабінет», скористатись ним можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смартпристроїв, сервіс працює безкоштовно.

За допомогою цього сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інше. Єдина вимога для електронного спілкування з органами ДПС це наявність кваліфікованого електронного підпису, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК), у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

З питань отримання ключа електронного цифрового підпису з метою подання звітності в електронному вигляді, платники мають можливість звернутися до Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, що знаходиться в приміщенні за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 155, зал №1, кім. №1 тел.:(0532) 59-41-05 ; м. Кременчук, вул. Троїцька, 76,  кім.№102 (секція 2) тел.: (0536) 74-20-26.

Система Orphus