Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці роз’яснили умови прощення фінансових санкцій

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області пройшов інтерактивний семінар для підприємств-боржників комунальної і державної форми власності та представників  громад області, де працюють ці суб’єкти господарювання.

Семінар пройшов у форматі ZOOM-конференції, повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

На початку семінару-зустрічі заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Максим Яіцький зазначив, це вже не перший подібний захід податківців із платниками, що потрібен для налагодження тісної співпраці з метою своєчасного та повноцінного наповнення місцевих бюджетів Полтавщини, та як наслідок – добробуту територіальних громад.

На порядок денний зустрічі були винесені питання: прощення фінансових санкцій за умови прискореної сплати основної суми податкового боргу платником податків відповідно до норм Закону України від 04.12.2020 р. № 1072- IX.; відстрочення податкового боргу загальна сума якого не перевищує 6800 гривен.; електронна звітність – переваги та зручності для платників податків; а також доводилася до відома інформація про корисні Інтернет ресурси, додатки, месенджери Державної податкової служби та Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків.

Під час семінару його учасники отримали необхідну інформацію щодо податкового законодавства зрозуміли проблеми один одного та намітили шляхи їх вирішення.

На завершення зустрічі організаторам подякував учасник семінару – виконавчий директор ГО «Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування» Володимир Микійчук за продуктивну співпрацю та роз’яснення актуальних питань.

Система Orphus