Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавська асоціація бізнесу підтримала звернення підприємців  до Уряду щодо карантинних обмежень та вакцинації 

Звернення щодо підтримки бізнесу підписали 15 об’єднань з різних міст України. Підприємці висловлюють розуміння карантинних обмежень, проте звертають увагу, наскільки масштабними є втрати через заборону діяльності певних видів бізнесу. 

21 квітня на своїх офіційних сторінках бізнес-об’єднання по всій країні оголосили інформацію про звернення до Уряду. Об’єднання підприємців разом висловили бачення щодо стратегічного підходу до вирішення епідеміологічних питань, що впливають на життєдіяльність бізнесу. 

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської асоціації бізнесу

Очільниця ПАБу Ірина Бессарабова щодо участі в цій ініціативі прокоментувала: «ПАБ наголошує, що важливо шукати альтернативні виходи з ситуації та стратегічно вирішувати проблему епідемії, а також вакцинації населення. Учасники нашої асоціації від початку карантину допомагають боротися з епідемією. Ми готові до співпраці, щоб підтримати бізнес разом».

Фрагмент звернення:

«Від самого початку пандемії підприємці включилися у волонтерський рух щодо забезпечення лікувальних установ індивідуальними засобами захисту медперсоналу, ремонт і покупку апаратів штучного дихання і кисневих концентраторів, купівлю ліків та кисню. В той же час, бізнес і далі продовжує це робити.

Безумовно, бізнес розуміє необхідність карантинних обмежень. Проте, очікує і на зворотнє розуміння з боку влади – застосування до працівників підприємств суворих заходів охорони здоров’я, включаючи карантин, вже призвело до істотних витрат в багатьох індустріях…

… Бізнес-спільнота закликає Уряд стратегічно підійти до процесу врегулювання ситуації з коронавірусом та вакцинації – переглянути «дорожню карту» вакцинації та докласти максимум зусиль, аби забезпечити країну в достатній кількості вакциною. Крім того, забезпечити швидкий і прозорий процес закупівлі вакцин, логістику та організацію вакцинації. А бізнес-спільнота, зі свого боку, готова долучатись та підтримувати прогресивні кроки Уряду в цьому напрямку».

❗ ПАБ розуміє всю складність епідеміологічної ситуації та необхідність карантинних обмежень. Проте повна чи часткова…

Опубліковано Полтавська асоціація бізнесу Середа, 21 квітня 2021 р.

 

Система Orphus