Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина отримала 1170 доз вакцини Pfizer-BioNTec

18 квітня на Полтавщину привезли 1170 доз вакцини Comirnaty виробництва компаній Pfizer-BioNTech.

Про це у телеграм-каналі повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Вакцина містить у собі молекулу, яка вчить клітини виробляти коронавірусні білки, необхідні для формування імунної відповіді. Першими цим препаратом вакцинуватимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей, далі – працівників ДСНС та прикордонників. Інтервал між щепленнями становить 21 день. Це тільки перше поставлення вакцини Pfizer-BioNTech, іще будемо замовляти чергову партію в кілька тисяч доз”, – йдеться у повідомленні Олега Синєгубова.

Так, уже 19 квітня 132 особи Горбанівського геріатричного пансіонату отримають щеплення вакциною Pfizer. Працюватиме 2 мобільні бригади, які пройшли відповідні навчання.

Читайте також: В Україні стартує імунізація проти COVID-19 вакциною Pfizer: що потрібно знати

Приватна логістична компанія «Фармасофт» щотижнево (за необхідності – частіше) розвозитиме вакцину з національного складу, де вона зберігатиметься у спеціалізованих морозильних камерах із дотриманням температурного режиму від -60°C до -80°C, на регіональні склади в спеціальних контейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури.

Нагадаємо, 13 квітня до Полтавської області прибуло 7960 доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Система Orphus