Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Магістрантка ННІ архітектури, будівництва та землеустрою Полтавської політехніки Ярослава Добрик презентувала дизайнерський проєкт міського Прирічкового парку на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Дослідження майбутньої архітекторки визнали найкращим серед усіх робіт у секції «Дизайн архітектурного середовища», повідомили на сайті політеху

Отже полтавка здобула перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

«Вода чарує й притягує відвідувачів, викликає у них море позитивних емоцій – від спокою та розслаблення до підняття настрою динамікою й активними рухами. Вода є символом чистоти, нового життя, але водночас, має неймовірну силу, здатну затоплювати, знищувати все на своєму шляху. Стихії природи можна прогнозувати, але з ними важко боротися. Така подвійна характеристика води несе на собі як естетичну насолоду, так і небезпеку для людей та оточуючого середовища. І в першу чергу це стосується прирічкових парків та рекреаційних зон відпочинку біля води», – розповіла про вибір тематики власної наукової роботи Ярослава Добрик.

Читайте також: Міська рада підписала меморандум з “Полтавською політехнікою” щодо реалізації програми створення та підтримки інноваційного кластеру

Ще дві роботи полтавських магістрантів увійшли до топ-10.

Система Orphus