Погром Роми та успіх іспанців: стартував півфінал Ліги Європи

Манчестер Юнайтед провів один з найрезультативніших матчів у сезоні.

Як повідомляє Sport Arena, Манчестер Юнайтед виграв у Роми в першому півфінальному матчі Ліги Європи – 6:2.
На 9-й хвилині рахунок відкрив Бруну Фернандеш. Через шість хвилин паритет у матчі відновив Лоренцо Пеллегріні. Ще в першому таймі Едін Джеко вивів Вовків вперед.
У другій половині гри манкуніанці проявили характер і перевернули гру на свою користь. Спочатку двічі у воротах римлян розписався Едінсон Кавані. Потім другий гол забив і Фернандеш.
Після цього Вовки пропустили ще два голи. Рахунок до непристойного спочатку довів Поль Погба, а добив римлян Мейсон Грінвуд.

У паралельному матчі Вільярреал обіграв Арсенал з рахунком 2:1.
Команда Унаї Емері вийшла вперед на п’ятій хвилині після голу Мануеля Трігероса. На 29-й хвилині другий гол Вільярреала забив Рауль Альбіоль.
Становище Арсеналу погіршило вилучення Дані Себальоса на 57-й хвилині, проте в підсумку підопічні Мікеля Артети зуміли забити один м’яч – з пенальті на 73-й хвилині відзначився Ніколя Пепе. Поєдинок команди завершили вже у форматі 10 на 10 після вилучення Капу.