Ви тут:
Суспільство 

Пішов з життя чоловік королеви Єлизавети II принц Філіп

9 квітня 2021 троку пішов з життя принц Філіп – чоловік британської королеви Єлизавети II. Йому було 99 років.

Причиною смерті стало різке погіршення здоров’я, повідомляє 24 канал з посиланням на BBC.

Раніше повідомлялось, що самопочуття чоловіка дуже погіршилось і його терміново госпіталізували до лікарні короля Едуарда VII. Протягом деякого часу герцог Единбурзький лікувався й обстежувався там, проте лікарі не змогли зарадити хворобі.

10 червня 2021 року йому мало б виповнитись 100 років.

“З глибоким сумом Її Величність Королева оголосила про смерть свого улюбленого чоловіка, Його Королівської Високості Принца Філіпа, герцога Единбурзького. Його Королівська Високість мирно помер сьогодні вранці у Віндзорському замку. Подальші оголошення будуть зроблені у встановлений термін.Королівська родина приєднується до людей по всьому світу, оплакуючи його втрату”, – йдеться на сайті royal.uk.

Довідково. Філіп був єдиним сином принца Андрія й онуком короля Греції – Георга I. Родовід принца також вказує, що він був правнуком данського короля Кристіана IX й праправнуком англійської королеви Вікторії. Під час навчання у коледжі, Філіп познайомився із своєю майбутньою дружиною Єлизаветою ІІ, а вже у 1946 році попросив у короля дозволу одружитись зі спадкоємицею престолу. Перед укладенням шлюбу він перейшов в англіканство, відмовився від усіх своїх попередніх титулів й можливості, аби його нащадки носили його прізвище. У Філіпа і Єлизавети четверо дітей: Чарльз, принц Уельський, принцеса Анна, принц Ендрю, герцог Йоркський і принц Едуард, граф Вессекський.

Система Orphus