Перша ліга: “Гірник-спорт” у Харкові програв “Металісту”

«Гірники» вели у рахунку після першого тайму та ще до перерви грали у більшості.

Як розповіли у клубі з Горішніх Плавнів, спочатку кожній із команд про себе нагадали їхні гравці. На початку гри «Металіст 1925» заробив пенальті, після того, як м’яч влучив у руку Вячеслава Велєва, який на той момент був вже на газоні. Одинадцятиметровий удар реалізував ексгравець «Гірника-Спорт» Юрій Батюшин – 1:0.

Через п’ять хвилин вже харків’янам нагадав про себе Сергій Романов, який після удару з дальньої відстані зрівняв рахунок – 1:1. Партнера по команді підтримали ще два ексгравці «Металіста 1925» Лукас Вентура та Владислав Краєв. Перший віддав чудову передачу, а другий в один дотик переправив м’яч у ворота господарів – 1:2.

Вже через хвилину «Металіст 1925» залишився у меншості після того, як Лукаса Вентуру, який на швидкості мчав до воріт харків’ян, завалив Максим Цвіренко. Це був фол останньої надії та арбітр зустрічі вилучив гравця харківського клубу.

Здавалося, що «Гірник-Спорт», який грав і більшості зуміє втримати переможний рахунок. Втім, все у цьому матчі перевернулося з ніг на голову. На початку другого тайму Пономар зрівняв рахунок, а через дві хвилини Максиму Жичикову вдалося вийти уперед – 3:2.
Уникнути поразки «Гірник-Спорт» міг після удару Олега Осипенка, який вийшов на заміну. Але господарів поля врятувала стійка воріт.
Матч завершився з рахунком – 3:2. «Гірник-Спорт» залишився на 9-му місці, має в активі 9 перемог та 9 поразок. Ще п’ять разів «гірники» грали унічию. А ось кількість забитих та пропущених м’ячів є однаковою: 36 м’ячів.