Ви тут:

Переваги банківської організації АТ “УКРСИББАНК”

Вельми складно вибрати надійну банківську організацію. Навіть професіоналу складно відповісти напевно, чи можна довіряти обраному банку на сто відсотків. Для кожної людини пріоритетним є рівень обслуговування, наявність рейтингу, налагоджена платіжна система і система Інтернет – банкінгу.

Укрсиббанк – фінансова установа України, яке надає преміальне обслуговування на високому рівні, надає безліч переваг і можливостей. На сайті можна переглянути інформацію про власників, структуру компанії, інформацію про тендери, державні закупівлі та інше.

Історія банку АТ “УКРСИББАНК”

Товариство з обмеженою відповідальністю вперше з’явилося на ринку України в 1990 році, банк пропонує постійним та новим клієнтам якісне обслуговування на європейському рівні. Власниками банку виступають фінансові групи BNP Paribas і ЄБРР.

Сьогодні в банківській організації зареєстровано близько 1,9 млн. клієнтів, ними є корпоративні компанії та представники середнього і малого бізнесу. Точки відділень і банкоматів працюють по всьому світу.

Головна мета фінансової установи – банк для світу, що змінюється.

Переваги банківської організації

АТ “УКРСИББАНК” пропонує клієнтам зарплатні, пенсійні, соціальні, кредитні карти, ці представлені послуги відкривають перед споживачами широкі можливості. Відкритим залишається питання – чому слід звернутися і скористатися послугами банку? До переваг, безсумнівно, відносять:

1. Можна оформити карти в системі VISA і MasterCard. При знятті готівки комісія не стягується.

2. Клієнт самостійно може ознайомлюватися з проведеними операціями по карті в особистому кабінеті. Зарахування зарплати або пенсії здійснюється без зняття комісійних. Крім того, банк постійно пропонує знижки та акції на товари.

3. Карту можна відкривати в гривні, доларах або євро. Переказувати гроші можна за допомогою міжнародної платіжної системи SWIFT. Банк захищає споживачів від шахрайських операцій, тому пропонує безліч програм для страхування.

4. Для того, щоб відкрити власний рахунок, досить звернутися до фахівця з паспортом. Кредитну або дебютну карту може оформити будь-який повнолітній. Для постійних клієнтів банк пропонує вигідні умови співпраці.

АТ “УКРСИББАНК” – вигідний фінансовий партнер зі стовідсотковою репутацією, щодня банк пропонує безліч можливостей і привілеїв. При укладанні договору на тривалий період звертайтеся тільки в перевірені фінансові установи, це допоможе уникнути шахраїв.

Перейти до вмісту