Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Палац спорту й льодові арени: Дмитро Лунін про розбудову спортивної інфраструктури Полтавщини

У межах Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року планують збудувати Палац спорту у Полтаві, льодові арени у Горішніх Плавнях, Лубнах,  Миргороді і Полтаві, а також реконструювати гірськолижну й веслувальну бази.

Про це розповів під час пресконференції 13 квітня перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін.

“Плануємо збудувати у Полтаві Палац спорту на 3 тисячі глядачів. Як для ігрових видів, так і для єдиноборств. Нині тривають перемовини з очільниками міста щодо виділення земельної ділянки. Державною стратегією кошти на його будівництво передбачені, – зазначив Дмитро Лунін. – До кінця року заплановано завершити будівництво спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка в обласному центрі. Там три басейни. Один із них на 50 метрів, відповідає всім стандартам для проведення не тільки всеукраїнських, а й міжнародних змагань. Також там є басейн для тренування і басейн для реабілітації”.

Читайте також: Для будівництва палацу спорту у Полтаві держава виділить 280 мільйонів гривень, – Дмитро Лунін

Дмитро Лунін поінформував, що на минулій сесії обласної ради надано згоду на прийняття спорткомплексу в Гребінці на баланс області. Тож об’єкт необхідно зберегти, зазначили у Полтавській ОДА.

Крім того, в області працюють над забезпеченням належних умов для тренування спортсменів, які займаються веслуванням.

“Полтавщина є лідером в Україні з веслування на байдарках і каное. Маємо потужну команду, розраховуємо на медалі на Олімпіаді в Токіо. Треба забезпечити для дітей, які займаються веслуванням, сучасні умови для постійних тренувань протягом року, але й створити арену, щоб більше людей могли спостерігати, долучатися й розвивати цей вид спорту”, – додав Дмитро Лунін.

За його словами, планується реконструювати гірськолижну базу у Стасях. Крім того, збудувати чотири льодові арени місткістю до 5 тисяч глядацьких місць у Полтаві, Горішніх Плавнях, Лубнах і Миргороді. Триває робота з визначення місць, де такі об’єкти можна розмістити. Потім за програмою Міністерства молоді та спорту на умовах співфінансування ці арени будуватимуть.

Перший заступник голови ОДА також розповів, що завершується розробка обласної програми розвитку спорту. Зазначив, що розвитком спорту у зв’язку з децентралізацією займатимуться і територіальні громади. Зокрема, передбачені два потужні напрямки – реконструкція інфраструктури і підтримка молодих тренерів. 

Система Orphus Поделиться на fb