Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Опитування “Полтаватеплоенерго”: думки полтавців розділились щодо завершення опалювального сезону

З 3 квітня на сайті “Полтаватеплоенерго” усі охочі могли висловити свою думку щодо доцільності у Полтаві завершувати опалювальний сезон.

Вже відбулися три періоди опитування, яке носило виключно консультаційний характер, повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”. За підсумками трьох періодів голосування полтавці проголосували так: 

У перший період, упродовж суботи та неділі, 3 і 4 квітня поточного року, 69% полтавців висловились за відключення опалення, 31% дали на це питання негативну відповідь.

У другий період, упродовж понеділка, 5 квітня, думки полтавців розділились таким чином: 63% від усіх опитаних дали позитивну відповідь,  а 37% проголосували проти завершення опалювального сезону саме зараз. 

У третьому періоді — у вівторок, 6 квітня, думки полтавців щодо доцільності вже зараз закінчувати опалювальний період поділилися чітко навпіл: 50% — за відключення опалення і стільки ж — проти.

Підставою для завершення опалювального періоді є температурний режим зовнішнього повітря. Зокрема, необхідно аби протягом 3 діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря перевищувала показник у +8°C.

Втім, у середу, 7 квітня, у Полтаві значно похолодало, а 8 квітня зранку температура повітря становила +2+8 градусів.

7 квітня на засіданні виконкому Полтавської міської ради прийняли рішення про завершення опалювального сезону з 12 квітня.

Система Orphus