Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ дистанційно мінували КПВВ “Майорське”

На Донеччині Російсько-окупаційні війська та їх найманці окрім блокування руху людей на КПВВ “Майорське”, перейшли до загострення безпекової ситуації в межах гуманітарних дорожніх коридорів.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

13 квітня близько 5-ї ранку прикордонний наряд, що виконував завдання в межах гуманітарного дорожнього коридору “Горлівка — Бахмут” помітив БПЛА противника. За алгоритмом дій при виявленні повітряних цілей були проінформовані взаємодіючі підрозділи ЗСУ та прикордонники в КПВВ “Майорське”, в напрямку якого рухався літальний апарат.

Надалі за допомогою БПЛА противник дистанційно замінував місцевість. В тому числі встановивши одну протипіхотну міну ПОМ-2 безпосередньо в межах контрольного пункту в’їзду-виїзду “Майорське”.

Встановлення окупантами протипіхотних мін в межах КПВВ ставить під загрозу життя не тільки прикордонників, але й цивільного населення. Як відомо, фактичний пропуск громадян через лінію розмежування у дорожньому коридорі “Горлівка — Бахмут” з вини окупантів не здійснюється. Водночас через контрольний пункт пересуваються мешканці прифронтових населених пунктів, безпека яких і була поставлена під загрозу проросійськими бойовиками.

“Завдяки, фіксуванню прикордонним нарядом прольоту БПЛА місця встановлення міни вдалося вчасно виявити та ізолювати. Безпеку переміщення дорожнім коридором відновлено — міна знешкоджена інженерно-саперними підрозділами ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДПСУ

Система Orphus