Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік

9 квітня на другому пленарному засіданні четвертої сесії обласної ради восьмого скликання депутати внесли зміни до показників обласного бюджету на 2021 рік.

Загальний обсяг обласного бюджету за рахунок залишків коштів обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів з держбюджету, місцевих бюджетів області та бюджетів інших областей збільшився на 422,5 млн грн.

За рахунок субвенції з держбюджету обсяг обласного бюджету збільшився на 61,3 млн грн.

Кошти субвенції з держбюджету спрямовані на реконструкцію та капітальний ремонт закладів комунальної власності області, а також для забезпечення лікування хворих на цукровий діабет. Окрім того, за рахунок перерозподілу видатків обласного бюджету по галузі охорони здоров’я на цю мету територіальним громадам виділено кошти в сумі 36,2 млн грн.

На утримання закладів і установ обласного значення, реалізацію заходів обласних програм та формування бюджету розвитку обласною радою додатково спрямовано 95,8 млн грн. З них 15 млн грн виділено на потреби закладів охорони здоров’я, 6,8 млн грн – закладів освіти, 5,8 млн грн – закладів культури, 1,2 млн грн – закладів соціально захисту населення.

Залишки коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам в сумі 65,8 млн грн. спрямовані на оновлення матеріально-технічної бази обласних навчальних закладів, реалізацію заходів із розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості, утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.

Система Orphus