Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

НКРЕКП затвердила впровадження річних тарифів на газ для населення з 1 травня

НКРЕКП запровадила річний продукт на ринку природного газу для побутових споживачів.

7 квітня Регулятор на своєму засіданні прийняв постанову “Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП” (затвердження змін до Правил постачання та Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам), повідомили на фейсбук-сторінці НКРЕКП.

“Це рішення направлене на забезпечення захисту прав побутових споживачів від цінових коливань на ринку природного газу. Побутовим споживачам надається можливість споживати природний газ протягом року за фіксованою ціною, яка буде пропонуватися постачальниками та діятиме у період з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року”, – йдеться у повідомленні.

Водночас постачальники природного газу матимуть можливість пропонувати інші комерційні пропозиції для споживання побутовим споживачам.

“Запровадження річного продукту для побутових споживачів природного газу є надважливим рішенням. З 1 травня поточного року за замовчуванням буде введена річна ціна газу для всіх побутових споживачів. Це позбавить їх турбулентності щодо цінових коливань. При цьому процедура зміни постачальника залишається простою і відкритою, також передбачається можливість для споживача змінювати річний продукт на будь-який інший, що буде пропонуватися постачальником”, – наголосив під час засідання Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

Усі постачальники природного газу, які здійснюють або мають намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам з 1 травня 2021 року, до 25 квітня мають оприлюднити на власних веб-сайтах ціни на природний газ, який постачатиметься в рамках базової річної пропозиції.

Фото: ілюстративне

Система Orphus