Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Найбільша в історії: поліція вилучила рекордну партію амфетаміну

В Дніпрі на одному із наркозаводів виробляли 300 кілограмів амфетаміну в місяць. 300 кілограмів – це 1 мільйон 200 тисяч доз. Поліцейські ліквідували розгалужену мережу виготовлення та збуту амфетаміну на території 4-ох регіонів держави. Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Повідомляє пресслужба МВС.

 

“Дніпрі накрили справжній наркозавод. Там вилучили 120 кг готового амфетаміну – 480 тисяч доз! І це найбільша партія вилученого амфетаміну в історії України. Крім цього, поліцейські виявили там понад 1 тонну прекурсорів, з яких можна було б виготовити ще 700 кг готового психотропу. Станом на зараз затримано 8 осіб, які причетні до організації наркобізнесу. Сума їх щомісячного незаконного обороту сягала 120 мільйонів гривень”, – заявив Ігор Клименко. 

Голова Нацполіції наголосив, щомісяця зловмисники виготовляли та збували через свій оптовий Інтернет-магазин від 250 до 300 кілограмів амфетаміну. І постачали цю отруту щонайменше 50 групам збувачів по всій території України. 

 

“Раніше організатор наркобізнесу обвинувачувався в бандитизмі. Зараз його справа слухається в суді, а зловмисник, як видно, часу не гає. Масштабні обшуки на території Дніпропетровської, Київської, Черкаської областей та міста Києва тривають”, – додав Ігор Клименко. 

 

Фото: МВС

Система Orphus