Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Наступного тижня у Кременчуці розпочнуть щеплювати від “СOVID – 19” людей, старших 65 років

У Кременчуці продовжують щеплення проти коронавірусу вакциною «CoronaVac» китайського виробництва. Місто отримало 520 доз цієї вакцини.

Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міськради.

Вакцину використовують для щеплення освітян, які братимуть участь у ЗНО, маломобільних категорій населення, інвалідів І і ІІ груп, а також осіб, які доглядають за ними. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Кременчука Максим Середа.

За його інформацією, на початку наступного тижня до Кременчука має надійти близько 800 доз «AstraZeneca» виробництва Південної Кореї. За механізмом виробництва вакцини «AstraZeneca» виробництва Південної Кореї та «AstraZeneca» китайського виробництва є аналогічними. Вакциною виробництва Південної Кореї проводитимуть щеплення тим, хто підлягає І і ІІ етапам вакцинації, а також особам віком 65+, які записалися в чергу через сімейних лікарів. Таких наразі налічується більше 1 тис. осіб.

Вакциною «Pfizer», що розподіляється не по містам, а по обласним центрам, проводитимуть щеплення службовцям підрозділів МНС. У Кременчуці робитиме їх обласна мобільна бригада попередньо 29 квітня.

фото ілюстративне

Система Orphus