Ви тут:
Комуналка Суспільство Україна 

Нафтогаз оприлюднив річний тариф на газ для населення

З 1 травня 2021 року автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований».

Про це повідомили в ГК “Нафтогаз України”.

Відтак, ціна на блакитне паливо від ГК «Нафтогаз України», яку компанія встановлює з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року, дорівнює 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

“Річні тарифні плани – це ринковий спосіб забезпечити населенню страховку від сезонних цінових коливань, які клієнти відчували, наприклад, минулого року. Фіксовані цінові пропозиції постачальників захищають населення, але при цьому зберігають конкуренцію та ринку газу. «Фіксований» тарифний план не передбачає жодних передплат. Як і раніше, клієнти мають сплатити лише за спожитий об’єм газу за фіксованою ціною до 25 числа кожного місяця. Новий тарифний план доступний для отримувачів пільг та субсидій”, – роз’яснили у компанії.

Нафтогаз планує презентувати більше пропозицій на ринку – сезонні тарифні плани та газові пакети.

ГК «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника. Станом на сьогодні ПОН обслуговує майже 650 тис. домогосподарств. Ціна на газ для клієнтів ПОН у травні становитиме 9.57 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

“Надалі такі клієнти мають обрати ринкову газову компанію та заключити з нею договір, щоб отримати вигідніші ціни. Наприклад, перейшовши вже зараз до ГК «Нафтогаз України» як до ринкового постачальника, у травні клієнт зекономить 20% на платіжці за газ. Тому закликаємо клієнтів ПОН не зволікати з обранням ринкової компанії та у найкоротші терміни подати заявку-приєднання”, – зазначили у “Нафтогаз”.

Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна кількома зручними способами: онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24; офлайн – у відділеннях банку ПУМБ та мережі Ощадбанку. Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Нагадаємо, ТОВ “Полтавагаз збут” пропонує свій річний тариф – 9,99 грн за 1 м.куб.

Система Orphus