Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині вже подали понад 8500 декларацій про майновий стан і доходи

З початку проведення деклараційної кампанії до державних податкових інспекцій Полтавської області про свої доходи, отримані протягом 2020 року, прозвітували 8512 мешканців регіону, з них – 6954 декларації подано громадянами, які зобов’язані відповідно до норм Податкового кодексу декларувати отримані доходи.

Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров. 

Розмір задекларованих доходів громадянами склав 926,6 млн. гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету – 29,6 млн. гривень. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету – 4 млн. гривень.

Керівник податкової служби області звернув увагу на те, що Полтавська область є аграрним регіоном, отже найбільше поданих декларацій – 3855, від громадян, які самостійно обробляють земельні ділянки понад 2 га та/або отримують доходи від надання послуг з обробітку та/або збору урожаю.

До податкових інспекцій ГУ ДПС у Полтавській області також подано декларації відомими громадянами регіону та України, зокрема артисткою – Інною Білокінь, футболістами ФК «Ворскла», майстром спорту міжнародного класу з  легкої атлетики Ольгою Ляховою, заслуженим тренером України з греко-римської боротьби Анатолієм Коханевічем та його вихованцями відомими, як у нашій країні, так і у світі.

Протягом січня – березня 2021 року 1558 громадян подали податкові декларації та скористалися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2020 року. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб до повернення становить 4,2 млн. гривень.

Граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік громадянами, які зобов’язані подавати таку декларацію – 30 квітня 2021 року.

Термін сплати визначених у декларації зобов’язань – до 1 серпня 2021 року.

Для громадян, які мають право на податкову знижку, граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік – 31 грудня 2021 року.

Звітування в електронному вигляді за допомогою засобів електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису збереже ваш час та убезпечить від небажаних контактів під час карантину. При направленні декларації засобами електронного зв’язку використовуйте сервіс «Електронний кабінет».

З покроковою відеоінструкцією подання декларації про майновий стан і доходи через «Електронний кабінет» можна ознайомитися на офіційному YouTube-каналі Державної податкової служби України за посиланням.

Система Orphus