Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині проводять тренінги для консультантів роботодавців і кар’єрних радників

На Полтавщині реалізують проєкт «Покращення інституційного потенціалу Державної служби зайнятості для посилення якості послуг, що надаються безробітним, включаючи ВПО та представників вразливих груп населення».

Реалізують його громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH у партнерстві з Державною службою зайнятості. Про це повідомляється на сайті Полтавського обласного центру зайнятості.

У рамках проєкту 21 квітня розпочався цикл тренінгів в онлайн-режимі для фахівців служби зайнятості Полтавської області – кар’єрних радників і консультантів роботодавців. Навчання проходять двічі на тиждень. Тренінги передбачені як загального характеру, так і для кожної групи спеціалістів окремо.

Учасників перших тренінгів привітала керівник проєкту Наталія Кругла.

26 квітня відбулося чергове навчання для консультантів роботодавців.

Учасники, зокрема, вивчали поняття та види конфліктів, методи роботи з клієнтами, стратегію поведінки фахівців тощо.

Залучення до роботи в професійних групах та індивідуальні консультування слухачів експертами програми підвищить кваліфікацію, професійні навички відібраних кар’єрних радників і консультантів роботодавців, які працюють у службі зайнятості, сприятимуть якіснішому наданню соціальних послуг клієнтам.

Система Orphus