Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція розпочала весняну перевірку стану безпеки доріг

На Полтавщині співробітники районних підрозділів поліції спільно з патрульними розпочали інспектування вулиць та доріг державного,  обласного та місцевого значення. Правоохоронці перевіряють стан безпеки дорожнього покриття після зимового періоду.

Про це повідомляє пресслужба поліції Полтавщини.

Виявлені недоліки комунальні та дорожні служби, згідно з чинним законодавством, мають усунути у визначений термін. У разі невиконання відповідних приписів щодо приведення вулиць та доріг у належний безпечний для руху стан, посадові особи нестимуть персональну юридичну відповідальність.

“На жаль, стан дорожнього покриття на вулицях та дорогах області далекий від ідеалу. А окремі відрізки доріг взагалі в жахливому стані. Щоб покращити ситуацію, ми, спільно з Управлінням патрульної поліції області, ретельно обстежуємо дорожню мережу, визначаємо найбільш небезпечні ділянки та вручаємо приписи балансоутримувачам щодо усунення недоліків та приведення доріг у належний безпечний для руху стан. Адже від належної організації безпеки дорожнього руху в регіоні залежить життя та здоров’я наших громадян. І ми, спільно з дорожніми та комунальними службами, повинні зробити все можливе аби учасники дорожнього руху на Полтавщині почувалися комфортно та безпечно”, – зазначив заступник начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus