Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині орендарі землі сплатили 329,2 млн грн до місцевих бюджетів

За січень-березень 2021 року власники та орендарі земельних ділянок Полтавщини сплатили до місцевих бюджетів 329,2 млн грн плати за землю. Як повідомила журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна, це на 13 млн грн перевищує аналогічний показник минулого року.

За використання земельних ділянок юридичні особи внесли до місцевих бюджетів Полтавщини левову частину плати за землю – 296,9 млн. грн. або 90,2 відсотків надходжень. Ще 32,3 млн. грн. перерахували місцевим громадам фізичні особи – підприємці нашої області.

“Плата за землю – один із майнових податків, який наші співгромадяни сплачують щороку. Його зобов’язані платити фізичні особи, яким належить право власності на земельні ділянки. Це паї, які знаходяться у власності фізичних осіб, ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельні ділянки сільськогосподарського призначення, для садівництва, для особистих селянських господарств, городництва, інше”, – йдеться у повідомленні Головного управління ДПС у Полтавській області.

фото ілюстративне

Система Orphus