Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині користуватись приміським залізничним транспортом можна буде лише за спецперепустками

З 00 годин 00 хвилин 19 квітня на території Полтавської області будуть заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним (міським, внутрішньообласним тощо) та залізничним транспортом.

Але дозволяються:

-транзитні перевезення;

-перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів разом з водієм повинна не перевищувати 5 осіб без урахування дітей віком до 14 років;

-міжнародні перевезення за наявності у пасажирів лабораторно підтвердженого негативного результату на COVID-19;

-перевезення службовими та/або орендованими автомобілями підприємств, закладів та установ критичної інфраструктури, йдеться в протоколі регіональної комісії ТЕБ і НС Полтавської області, оприлюдненому на сайті Полтавської міськради.

Також дозволені приміські залізничні перевезення для працівників об’єктів критичної інфраструктури. Це медики, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, СБУ, ЗСУ, закладів освіти та особи, які супроводжують вихованців навчальних закладів, рятувальники. Ці категорії населення зможуть користуватись приміськими залізничними перевезеннями лише за наявності перепустки або довідки, виданої за місцем роботи/проживання або органами місцевого самоврядування.

Приміські залізничні перевезення будуть здійснюватись із забезпеченням завантаженості не більше 50% від кількості сидячих місць.

prot_Reg_TEB_150421
Система Orphus