Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині двоє посадовців завдали збитки держпідприємству на 980 тис грн, – прокуратура

Полтавська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника ТОВ та директора державного підприємства за зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, службове підроблення та службову недбалість, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Полтавської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році керівник товариства та директор державного підприємства уклали договір на постачання врожаю. Після збору зерна кукурудзи та поставку його на елеватор керівник товариства, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс до офіційних документів (рахунків-фактури, акта надання послуг) неправдиві відомості про виконані роботи із сушіння зерна кукурудзи, що призвело до заниження залікової ваги кукурудзи врожаю 2019 року на понад 92 тонни. Директор державного підприємства, своєю чергою, не перевіривши обсягів робіт із сушіння кукурудзи, перерахував кошти товариству за фактично не надані послуги.

Унаслідок таких дій товариство незаконно одержало від державного підприємства майже 573 тисяч гривень та отримало в розпорядження понад 92 тонни зерна кукурудзи вартістю понад 411 тисяч гривень, а державне підприємство зазнало збитків на загальну суму понад 980 тисяч гривень.

Наразі керівник товариства відсторонений від посади, директор державного підприємства звільнений із роботи.

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавська обласна прокуратура 

Система Orphus