Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині для шкіл та закладів профтехосвіти впроваджуватимуть систему “Єдина школа”

26 квітня у Полтавській ОДА відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між облдержадміністрацією і ТОВ “ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ”.

Таким чином, на території Полтавської області створюватимуть єдиний інформаційний освітній простор шляхом впровадження програмного забезпечення у вигляді програмних продуктів та засобів доступу до системи “Єдина школа”. Це стосується опорних шкіл, професійно-технічних училищ та шкіл-інтернатів.

Як зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, впровадження такої системи на часі, оскільки відповідає освітянському напрямку в рамках Стратегії розвитку освіти в області до 2027 року.

“Для нас освіта є пріоритетним напрямком. Ми маємо підвищити ефективність навчання, управлінських процесів у школах, а також доступ до інформації усіх суб’єктів — учнів, батьків, вчителів. Ми впроваджуємо цю систему, хочемо побачити ефективність управлінських рішень на базі тієї інформації, яку будемо отримувати з цієї системи. Тоді зможемо говорити про повноцінне впровадження цієї системи в освітянський процес”, – повідомив Олег Синєгубов.

“Цей проєкт про покращення бізнес-процесів, переведення усіх паперових документів в електронний вигляд. Це і про можливість батькам за допомогою смартфона чи веб-інтерфейсу переглядати успішність своєї дитини, а також впроваджувати управлінські рішення на базі даних, які відображаються в режимі реального часу”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

За словами керівника проєкту Олексія Кошевця, ця система буде зручна для вчителів, батьків, учнів та управлінців. Для вчителів знаходитиметься конструктор розкладів, який формуватиметься автоматично. Батьки зможуть самостійно через додаток обирати для дітей меню та оплатити харчування. А освітяни та управлінці зможуть перевести паперовий документообіг в електронний варіант.

“Проєкт пов’язаний з багатьма факторами, які необхідні на сьогоднішній день. Один з найголовніших це безпека дітей. Близько 75% учнів прогулюють школу. Ми даємо можливість батьками розуміти, де знаходиться їхня дитина. Полегшуємо роботу вчителів, адже усі процеси автоматизуємо і вивільняємо час для вчителя для його розвитку. Працюємо над поєднанням школи і закладів професійно-технічної освіти. Це можливість учням отримувати інформацію, де вони зможуть навчатись далі. Батьки зможуть знайти секцію або гурток для своєї дитини вдома або на роботі. Також вони самостійно зможуть обирати харчування й оплатити його через додаток”, – розповів фінансовий директор ТОВ “ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ”, керівник проєкту “Єдина школа” Олексій Кошевець.

Система Orphus